Wat doet de damescommissie?

ZVV Zaandijk heeft stevige wortels binnen het vrouwenvoetbal in Zaanstad. We hebben inmiddels al meer dan 100 vrouwelijke leden en daar zijn zowel de mannen als vrouwen binnen onze voetbalclub trots op!

Bij ZVV Zaandijk kun je voetballen vanaf 4 jaar tot en met 30+. In de leeftijdsgroepen JO-8 t/m JO-12 voetballen meiden bij ZVV Zaandijk gemixt met jongens. Vanaf de MO-13 kun je in een meidenteam spelen. Natuurlijk kun je ook in jongensteams blijven voetballen als dat beter bij jou past.

De damescommissie is er voor alle meisjes, meiden en vrouwen binnen ZVV Zaandijk.

Wij zorgen als commissie dat jij:

  • Je welkom voelt binnen onze club waar sportplezier en sfeer centraal staan
  • Kunt voetballen op jouw niveau, in een team dat bij jou en jouw ambitie past
  • Wordt uitgedaagd en begeleid door deskundige en enthousiaste trainers
  • Kunt spelen en trainen op een prachtig kunstgrasveld
  • Je haar kunt föhnen in een dameskleedkamer
  • Kunt meedoen aan tal van gezellige activiteiten
  • Elk jaar op (trainings)kamp gaat;
  • Nooit meer wil en hoeft te stoppen met voetballen!

Zou je zelf een rol willen spelen in de ontwikkeling van het damesvoetbal binnen onze club? Bijvoorbeeld door te trainen, coachen of de commissie te versterken? Neem contact op met ons. Er is genoeg te doen!

Stel hier je vraag!

EVEN VOORSTELLEN

Marja Hartland Voorzitter Dames

marja.hartland@zvvzaandijk.nl

Inge van Laarhoven Secretaris Dames

inge.van.laarhoven@zvvzaandijk.nl

Vacature Penningmeester Dames

marja.hartland@zvvzaandijk.nl

VTC Dames

Andre Ris VTC Dames

andre.ris@zvvzaandijk.nl

Wedstrijdzaken dames

Steef Jonker Scheidsrechters Dames

steef.jonker@zvvzaandijk.nl

Activiteiten dames

Joyce de Kruis Dames activiteiten

joyce.de.kruis@zvvzaandijk.nl

Commissieleden

Laura Deen Dames commissielid

laura.deen@zvvzaandijk.nl