Dit doet de jeugdcommissie

De jeugdcommissie is verantwoordelijk voor het gehele functioneren van de jeugdafdeling. Deze commissie functioneert onder verantwoordelijkheid van het hoofdbestuur.

Daarbij staan centraal de voetbalontwikkeling, de ontspanning / recreatie en goede verhoudingen tussen de voetballers en de vereniging en een goede verstandhouding met de ouders en/of verzorgers van de voetballers. Daarnaast heeft de commissie als taak de operationele zaken te regelen binnen de jeugdafdeling, dit zijn onder andere de teamindelingen, aanstelling teambegeleiding en opstelling trainingsschema.

Voor elke leeftijdscategorie is er een coördinator. Hij/ zij heeft een sturende rol naar de trainers en leiders van de betreffende sectie en is tevens spreekbuis voor alle jeugdleden binnen een leeftijdsgroep. In de praktijk zullen voornamelijk de jeugdleiders het directe aanspreekpunt zijn voor de jeugdspelers en hun ouders.

Alle coördinatoren hebben zitting in de jeugdcommissie, aangevuld door coördinatoren met speciale taken, zoals de evenementen, ledenwerving, veiligheid, de penningmeester, de secretaris en de voorzitter.

Mocht u vragen, tips, opmerkingen en/of klachten hebben? Neem dan gerust contact met de jeugdcommissie op.

Stel hier je vraag!

Peuters & Kleuters

De jeugdcommissie is er ook voor de jongste leden van de club

Meer informatie

Jeugdvoetbal

De jeugd staat centraal bij ZVV Zaandijk

Meer informatie

Even voorstellen...

Sven Willems Voorzitter Jeugd

sven.willems@zvvzaandijk.nl

Natascha Weeteling Secretaris Jeugd

natascha.weeteling@zvvzaandijk.nl

Loretta Krokke Penningmeester Jeugd

Loretta.Krokke@zvvzaandijk.nl

Technische zaken jeugd

Erwin Mattheijsen Jeugd VTC

erwin.mattheijsen@zvvzaandijk.nl

Wedstrijdzaken jeugd

Vacature Scheidsrechters Jeugd

Vacature@zvvzaandijk.nl

Activiteiten jeugd

Jan Paul Bekkers Jeugd activiteiten

jan.paul.bekkers@zvvzaandijk.nl

Toernooien jeugd

Arie de Witte Toernooicommissie

arie.de.witte@zvvzaandijk.nl

Coördinator Poema's - JO9

Jillis Oud Coördinator Poemas - JO9

Jillis.Oud@zvvzaandijk.nl

Coördinator JO10 - JO12

Patrick Leering Coördinator JO10 - JO12

Patrick.Leering@zvvzaandijk.nl

Coördinator JO13

Arjan van der Steen Coördinator JO13

arjan.van.der.steen@zvvzaandijk.nl

Coördinator JO14 - JO15

Vacature Coördinator JO14 - JO15

Vacature@zvvzaandijk.nl

Coördinator JO16 - JO19

Peter de Vries Coördinator JO16 - JO19

peter.de.vries@zvvzaandijk.nl

Coördinator Meiden

Marja Hartland Coördinator Meiden

marja.hartland@zvvzaandijk.nl